Řidičské oprávnění

Specializujeme se na výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění sk.A. Instruktoři jsou aktivní motorkáři, kteří umí o motorkách hodiny a hodiny vyprávět… a i trochu jezdit. Budeme rádi, pokud nám dáte svou důvěru! Tady je pár základních informací, které potřebujete vědět:

Zákonem je stanoveno množství výcviku na minimálně 13 hodin v následující skladbě:

1. fáze

2. fáze

3. fáze

cvičiště
minimální provoz
střední provoz
střední provoz

celkem

1 hodina
2 hodiny
5 hodin
5 hodin

13 hodin

Věříme, že na tom kluci ve sněmovně mezi gulášem a Becherovkou mákli a minimální časový fond zakotvený v zákoně 247/2000 Sb. vyladili k dokonalosti. Nás by ale potěšilo, kdyby jste měli chuť s námi strávit o nějakou tu hodinku více. Zaměřili bychom se na co nejlepší zvládnutí motorky na cvičišti.

Pro přihlášení k výuce je nutné zvládnout pár věcí:

To zvládnete levou zadní 🙂